22 Mayıs 2009

Etrafa mel mel bakınırken bi' şeyler geldi aklıma. Yazayım bari. Bi' de bugünlerde neden bu kadar çok post yazıyorum bilmiyorum...

Star'da yayınlanırdı, çok heyecanla beklerdik evde. Jenerik müziği hala kulağımda. Ertesi gün pazartesi olduğu için bazen filmleri izleyemesem bile sırf jenerik için izlerdim. Yine olsa yine yaparım, hiç de pişman değilim.


 Böyle dikdörtgen bir şekli vardı. İçinden arabalı marabalı resimler çıkardı. Pek severdim. Bi' de ''tipitip'' vardı bunun gibi.


Stres bilekliği. Anneannemde vardı bi tane bundan. Takardı falan ama hiç bi halta da yaramazdı. Ben kırmıştım hatta bi' kere. Stresi ortadan kaldırmayı bırak stres oluştururdu. Hala var mı bilmiyorum. Varsa da Hüküm Dağı'nın eteklerinde erimeye terketmeli bence.


 Kardeşimle çok kavga etmiştik bu zımbırtı için. 4 pille çalışırdı, bi de utanmadan çabucak tükenirdi pilleri. Tetrisle tanışmama vesile olmuş alet.
İnce uzun sakızımsı şekercan. Çileklisi, kirazlısı vardı. Tenefüslerde arkadaş kişisi kantine gidecekse, ''Bana da bi tane yumiyum alsana'' derdim, derdik, hep beraber yerdik. ehe.


 Bilmeyen yoktur herhalde bu yaratığı. Korkunç bi' tipi var aslında ya. Di mi? Nedense çok severdik nebçim çocuklarmışız.Falan filan...

14 Mayıs 2009

TEY.

96 kişi olmuşuz a dostlar. Hey gidi günler hey, buralar eskiden hep dutluktu, kurtlar inerdi bazen. Ara sıra in ve cinlerle top da oynardım.

İlk izleyicimin olduğu zamanı hatırlıyorum ne heyecanlamıştım ama. ''Aha biri beni izliyo möhöhö'' deyip kendimi bi şey sanmaya başlamıştım falan. Ne güzeldi, saf bloggerlık günleri. İlk izleyicim de Lasombra'ydı hiç unutmam, ne kadar önemli bi olaymış benim için bak. sdjhfaj.


100. izleyiciye de ödülüm yanaklarını mıncırmak olsun.
Adios muchachos y muchachas!
 
Tuşların Tıkırtısı: Mayıs 2009
© 2008-2019 Tuşların Tıkırtısı
El emeği, göz nuru.
Tema || Minima Black adlı temayı tanımlanamaz hale getirdim.